لوگو تجهیزمن
s

پکیج ایران رادیاتور

شروع به تولید پکیج ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز شده است. پکیج های گازی ایران رادیاتور توانسته اند بخش قابل توجه ای از بازار به خود اختصاص دهد. این شرکت با بلیغات گسترده و ارائه خدمات خوب توانسته این بازار را به دست بیاورد.

ایران رادیاتور پکیج های خود را در انواع زمینی و دیواری از نظر شکلی ارائه می دهد. از نظر فنی نیز پکیج های این شرکت به سه مدل تک مبدل ، دو مبدل و سه مبدل تقسیم شده است. البته از نظر دود کش نیز شامل دو حالت عای و فن دارمی باشد. حجم و توان اسمی این پکیج ها از 21000 تا 36000 می باشد. از نظر کارکرد این پکیج ها به دو مدل آنالوگ و دیجیتال تقسیم شده اند.

در ساخت این محصول از قطعات تولیدکننده های معتبر اروپایی استفاده شده است. محصولات تولیدی این شرکت، دارای استاندارد CE اروپا و استاندارد ملی ایران بوده و از بالاترین راندمان حرارتی در نوع خود برخوردار می باشند. همچنین علاوه بر پکیج های دیواری، پکیج های زمینی منبع دار به جهت تامین آبگرم بهداشتی فراوان و نیاز گرمایشی همزمان چندین واحد مسکونی، طراحی و تولید گردیده است تا در اختیار مشتریان گرامی قرار گیرد.

پکیج ایران رادیاتور

مزایای پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور با اطمینان یکی از بهترین پکیج های ایرانی است که می تواند در مکان های مختلف با شرایط مختلف با خیال راحت استفاده نمود. از مزایای پکیج ایران رادیاتور :

محصولات ایران رادیاتور

ایران رادیاتور در زمینه تولید انواع پکیج های شوفاژ دیواری در مدل های : L36FF – L28FF – L24FF – M24FF – ES28FF – ECO22FF – ECO24FF و همچنین رادیاتور های فولادی (پنلی-panel) در اندازه های 60 , 80 , 100 , 120 , 140 , 160 سانتیمتر و رادیاتور های آلومینیومی (پره ای) ایران رادیاتور در مدل های : ( کال – ترمو – سولار – ماکسی) و رادیاتور حوله خشک کن فولادی و آلومینیومی بالنیوم و انواع کولر گازی فعالیت دارد.

محصولات ایران رادیاتور

سفارش خرید و گارانتی پکیج ایران رادیاتور دیواری و زمینی