لوگو تجهیزمن
s

پکیج بوتان

پکیج شوفاژ دیواری متداول ترین نوع سیستم گرمایش ساختمان در حال حاضر می باشد که با توجه به مزیت نصب برای هر واحد به صورت مجزا می تواند آب گرم و گرمایش هر واحد را مستقلا تامین نماید. پکیج بوتان با استفاده از فناوری ایتالیا، مجهز به قطعات استاندارد اروپایی و سیستم های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی می باشد. این امر کمک می کند تا راندمان پکیج های این شرکت بالاتر رفته و صرفه جویی در مصرف گارز را برای شما به ارمغان بیاورد. محصولات پکیج بوتان با فن آوری نوین قابلیت کار با فشار کم آب را نیز دارند و با توجه به نیاز مشتریان و محل نصب پکیج شوفاژ دیواری در ظرفیت های مختلفی تولید و با دو سیستم محفظه احتراق بسته و محفظه احتراق باز تولید و عرضه می شود.

شرکت بوتان در سال 1332 با هدف ایجاد رفاه و آسایش برای خانواده های ایرانی شروع به کار کرد. این شرکت در ابتدا به تولید سیلندر گاز، اجاق گاز و بخاری گازی پرداخت، اما در حال حاضر فعالیت گسترده ای در انواع لوازم خانگی و تجهیزات گرمایشی است که تولیدات این شرکت دارای کیفیت عالی می باشد. پکیج بوتان (دیواری گرمایشی) از سال 1372 به خط تولید کارخانجات این شرکت اضافه شدند و پس از مدت کوتاهی به محصول مورد علاقه خانواده های ایرانی جهت تأمین گرمایش منازل و آب گرم مصرفی تبدیل شدند. این پکیج ها به دلیل کیفیت بالا و طول عمر زیاد مورد استقبال خانواده های ایرانی قرار گرفت.

پکیج بوتان

جدیدترین پکیج بوتان

جدیدترین پکیج های دیواری بوتان با قابلیت های خاص و منحصر بفرد که اکثرا تحت لیسانس برند ایتالیایی ریللو و با کیفیت بسیار بالا در شرکت بوتان مونتاژ می گردند، توانایی گرمایش و تامین آب گرم مصرفی واحد را دارد . از مزایای خارق العاده  این پکیج ها دارا بودن سیستم عیب یابی الکترونیکی، دو مبدل حرارتی، فن دودکش و ارائه خدماتی مانند نصب رایگان، خدمات پس از فروش، گارانتی و تحویل سریع در فروشگاه اینترنتی تجهیزمن را دارا می باشد.

تنوع مدل های پکیج بوتان

پکیج های دیواری بوتان در مدل های Perla ،Venezia ،Calda Venezia ،BN324 و CV424S تولید و عرضه می شوند. این مدل ها دارای مشخصات فنی مختلف مثل تک مبدل و دو میدل و یا دودکش فن دار عرضه می شوند.

پکیج شوفاژ دیواری بوتان

گارانتی پکیج بوتان

پکیج بوتان دارای 24 ماه گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش از طرف شرکت بوتان می باشد. عمدتا پکیج های دیواری و زمینی بوتان به دلیل کیفیت بالا دارای عمر بالا می باشند و در صورت حخرابی نیز به دلیل تامین قطعات به سادگی قابل تعمیر می باشند که بسیار کم نیاز به تعمیر می باشد. شما می توانید با نصب فیلتر آب قبل از ورودی پکیج طول عمر پکیج خود را بسیار بیشتر نمایید.

رادیاتور آلومینیومی بوتان

رادیاتورهای آلومینیومی بوتان دارای بالاترین توان حرارتی هر پره و بالاترین مقاومت در برابر خوردگی به دلیل پوشش محافظ داخلی می باشند.
بکارگیری پیشرفته ترین فنآوری ساخت در تولید و تطابق کامل قطعات رادیاتورهای بوتان با استانداردهای اروپایی، تضمین کننده کیفیت متمایز رادیاتورهای بوتان است.