لوگو تجهیزمن
s

خنک‌کنندگی فضاهای صنعتی به خصوص در فصل‌های گرم، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. گرم شدن بیش از اندازه محیط در فصل‌های گرم ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری به بار آورد. خوشبختانه برندهای مختلف تجهیزات صنعتی گوناگونی را تولید و عرضه می‌کنند؛ البته این موضوع تاحدی باعث سختی در انتخاب بهترین تجهیزات سرمایشی صنعتی می‌شود. این مقاله به معرفی کولر کولاک گستر یزد اختصاص دارد.

مجموعه کولاک گستر یزد، محصولات مختلفی دارد اما کولرهای سلولزی صنعتی این برند شهرت بیشتری دارد و در بسیاری از کارگاه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نقد و بررسی کلی کولر کولاک گستر یزد

نقد و بررسی کولر کولاک گستر یزد

محصولات کولاک گستر یزد در بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات سرمایشی صنعتی هستند. قدرت بالا در خنک کردن محیط، صدای کم نسبت به سایر انواع سیستم‌های خنک‌کننده، طول عمر بالا و مصرف انرژی مناسب از جمله مزایای استفاده از کولر کولاک گستر یزد است. این کولرها امکان کانال‌کشی هم دارند، بنابراین می‌توان با ایجاد چند دریچه در فضا، میزان باد آن‌ها را بین قسمت‌های مختلف تقسیم کرد.

البته کولاک گستر یزد، محصولات خود را به کولرهای سلولزی محدود نکرده و کولرهای پوشالی صنعتی را هم ارائه می‌دهد تا افرادی که ترجیح می‌دهند از این سیستم‌های خنک‌کننده استفاده کنند، نیازشان بی‌پاسخ نماند. مهم‌ترین مزیت کولرهای پوشالی قیمت مناسب‌تری است که نسبت به محصولات سلولزی دارند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در بلند مدت هزینه نگهداری کولرهای پوشالی نسبت به نمونه‌های سلولزی بیشتر است.

نکته مهمی که در نقد و بررسی کولر کولاک گستر یزد باید بدانید این است که پد سلولزی در کولرها می‌تواند به عنوان یک فیلتر هوا عمل کند. در نتیجه برای فضاهای صنعتی که در محیط بیرونی آن‌ها میزان گرد و غبار و آلودگی زیاد است، انتخاب بهتری محسوب می‌شود.

انواع کولر کولاک گستر یزد

مجموعه کولاک گستر یزد تجهیزات سرمایشی صنعتی را با توجه به ظرفیتی که برای آن‌‌ها در نظر می‌گیرد، دسته‌بندی می‌کند. بعضی از مهم‌ترین مدل های کولر کولاک گستر یزد عبارتند از:

  • کولر آبی صنعتی ۱۸۰۰۰ کولاک گستر یزد
  • کولر آبی سلولزی صنعتی ۳۵۰۰۰ کولاک گستر یزد
  • کولر آبی سلولزی صنعتی ۱۸۰۰۰ کولاک گستر یزد

این کولرها برای فضاهایی با اندازه‌های گوناگون مناسب هستند. البته در صورتی که قصد دارید از انواع کولر کولاک گستر یزد برای سوله‌های خیلی بزرگ استفاده کنید، بهتر است چند کولر بخرید و برای هرکدام به صورت جداگانه کانال کشی کنید. با این کار هرکدام از کولرها سرمایش مورد نیاز برای بخشی از سوله را فراهم می‌کنند. بنابراین هم فضا سریع‌تر خنک می‌شود و هم کولرها بخاطر تحمل فشار زیاد و فعالیت مداوم، طول عمر مفیدشان کم نمی‌شود.

اگر هنوز نمی‌دانید کدام یک از محصولات کولاک گستر یزد برای کاربرد مورد نظر شما مناسب است، می‌توانید از کارشناسان تجهیزمن در این زمینه راهنمایی بگیرید. این افراد به خوبی با کاربرد کولرهای مختلف آشنایی دارند و می‌دانند هرکدام از تجهیزات سرمایشی برای چه فضایی کاربردی‌تر هستند.

قیمت انواع کولر کولاک گستر یزد

قیمت کولر کولاک گستر یزد

قیمت کولرهای سلولزی نسبت به کولرهای پوشالی بیشتر از کولرهای پوشالی است. همچنین از آنجایی که کولرهای صنعتی ظرفیت بالاتری نسبت به کولرهای کوچک‌ خانگی دارند، قیمتشان نسبت به کولرهای سلولزی خانگی تاحدودی بیشتر است. البته مزیت‌های زیاد کولرهای سلولزی قیمت بیشتر این محصولات را پوشش می‌دهد و کم‌تر کسی وجود دارد که بخاطر این تفاوت هزینه، از خرید کولر سلولزی صرف نظر کند.

گاهی اوقات قیمت کولر کولاک گستر یزد در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. این موضوع بخاطر تعداد واسطه‌هایی است که بین تولیدکننده و مشتری وجود دارد. با خرید از یک فروشگاه معتبر عرضه مستقیم کولرهای سلولزی صنعتی این برند می‌توانید با بهترین قیمت محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

خرید اینترنتی کولر کولاک گستر یزد از فروشگاه تجهیزمن

برای خرید کولر کولاک گستر روش‌های مختلفی وجود دارد، اما همانطور که گفتیم خرید از یک مجموعه معتبر به شما کمک می‌کند محصول مورد نظرتان را با کیفیت اورجینال و بهترین قیمت موجود در بازار بخرید. مجموعه تجهیزمن یکی از فعالان در زمینه عرضه تجهیزات سرمایشی و گرمایشی صنعتی و خانگی است که سال‌هاست در بازار تهران فعالیت می‌کند. این مجموعه برای گسترش خدمات خود، امکان خرید اینترنتی کولر کولاک گستر یزد را برای کاربران فراهم کرده است. با خرید آنلاین کولر کولاک گستر یزد می‌توانید آن را در هر نقطه‌ای از ایران دریافت کنید.