لوگو تجهیزمن

درباره ما

فرشگاه اینترنتی تجهیزمن :

تجهیزمن

 

گروه فنی مهندسی تجهیزمن با نام سابق وحدت از سال 1371 پا به عرصه رقابت گذاشت.

با گذشت دو دهه فعالیت به صورت سنتی در زمینه تعمیرات و فروش الکتروپمپ و الکترو موتور،با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اهمیت کسب و کار آنلاین تصمیم بر آن شد تا علاوه بر انجام فعالیت پیشین وب سایتی راه اندازی شود تا بتوانیم به طور شایسته تری پاسخ گوی نیاز مشتریان گرامی باشیم.

بنابراین فروشگاه اینترنتی تجهیزمن  از سال 1398 تاسیس شده و تا به امروز همواره تلاش بر آن بوده تا بتوانیم بهترین خدمات و با کیفیت ترین کالاها را ارائه دهیم .

تیم تخصصی تجهیزمن همه روزه از ساعت 8 الی 19 (به جز ایام تعطیل) آماده پاسخ گویی به شما مشتریان گرامی است.

کالاهای موجود در سایت شامل انواع کولر گازی ، سلولزی،پوشالی در انواع مختلف صنعتی و خانگی،بخاری های صنعتی و خانگی ، الکترو پمپ های خانگی و صنعتی،انواع الکترو موتور و ….در برندهای مختلف روز بازار میباشد،که در صورت هر گونه سوال یا ابهام راجع به کالاهای ارائه شده در سایت میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

فراموش نکنید که پس از خرید نیز ما شما را تنها نخواهیم گذاشت،ضمانت 7 روزه بازگشت کالا یکی از ویژگی های اصلی و منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی تجهیزمن است. این اصل تنها برای یادآوری این موضوع میباشد که در تجهیزمن همواره حق با مشتری است.

امید بر آن است که با تکیه بر الطاف الهی بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم چرا که بزرگترین سرمایه در کسب و کار جلب اعتماد و رضایت مشتری است.

هدف ما خدمت است اما خدمتی متفاوت.