لوگو تجهیزمن

نوع بخاری کارگاهی

بخاری صنعتی

بخاری صنعتی مدل های متفاوتی دارد چه از نظر فرم و چه از نظر نوع سوخت . شما با توجه به شرایط و امکانات در دسترس می توانید مدل های مختلفی مثل بخاری گازی ، بخاری برقی ، بخاری گازوئیلی و … را انتخاب نمایید.

بخاری صنعتی

به طور کلی هیتر و کوره هوای گرم، از نظر عملکرد به انواع فن دار، بدون فن و تابشی تقسیم می شوند. از نظر نحوه قرارگیری یا نصب نیز شامل 3 گروه هیتر و کوره هوای گرم ایستاده، کابینتی و هیتر های تابشی می باشند. از نظر عملکرد بخاری های ایستاده و کابینتی تفاوت چندانی با یک دیگر ندارند و فقط از لحاظ ظاهری با عهم متفاوت هستند. اما هیترهای تابشی که برمبنای گرمایش تابشی عمل می کنند، محل نصب آنها در زیر سقف سازه های بزرگ و یا فضاهای باز می باشد. اگر برای تصمیم گیری در مدل بخاری صنعتی خودتان دچار تردید هستید می توانید با تلفن فروشگاه تماس بگیرید.

بخاری های تابشی

سامانه های گرمایش تابشی لوله ای که در ایران با عنوان بخاری صنعتی ، بخاری تابشی و هیتر تابشی گرماتاب شناخته می شوند، امروزه به عنوان یکی از مناسب ترین و کم هزینه ترین انواع بخاری صنعتی و بخاری تابشی جهت گرمایش کلیه ی فضاهای با ارتفاع بالای 3 متر نظیر انواع سالن های بزرگ صنعتی، انبارها، مرغداری ها، گلخانه ها، ایستگاه های مترو، تعمیرگاه ها، آشیانه های هواپیما، فضاهای ورزشی، فضاهای نمایشگاهی و همچنین انواع فضاهای بدون حصار نظیر باراندازها، مصلی ها و پارکینگ ها، رستوران های رویاز در مناطق سردسیر و … شناخته میشوند. گرما مطبوع این نوع از بخاری های صنعتی باعث پر طرفدار شد آنها در سال های اخیر شده است.

بخاری صنعتی تابشی

بهترین زمان خرید بخاری گازی صنعتی

پیک خرید بخاری گازی معمولا در اواسط پاییز شروع و تا زمستان ادامه دارد. در این مقطع زمانی به دلیل تقاضای زیاد معمولا قیمت بخاری ها بیشتر می شود. بهترین زمان خرید بخاری گازی صنعتی در بهار و تابستان می باشد در این  زمان معمولا خط تولید بخاری به حداقل تولید رسیده و تقاضا نیز کاهش پیدا کرده است. و قیمت خرید بخاری روی قیمت سال قبل می باشد.

اما در زمان پاییز و زمستان می توانید با خرید از نمایندگی های معتبر با  کمترین قیمت خرید خود را نهایی کنید. تجهیزمن نماینده رسمی انواع بخاری های صنعتی مثل بخاری گازی انرژی ، بخاری صنعتی نیرو تهویه البرز ، بخاری ایران هیتر ، بخاری های کارگاهی مشعل طوس ، بخاری آذر تهویه می باشد. شما میتوانید در تمام فصول سال با اطمینان از بهترین قیمت و بهترین گارانتی بخاری گازی صنعتی خود را تهیه کنید .

طبقه بندی بخاری های صنعتی

بخاری کارگاهی

بخاری کارگاهی غالبا برای گرمایش موضعی در اماکن صنعتی، کارگاه های ساختمانی و مکان هایی که دارای تهویه هوای کافی باشند مورد استفاده قرار می گیرد. و  از نظر ظاهری در بازار بیشتر به این مدل بخاری کارگاهی اطلاق می شود.

 

ویژگی های بخاری کارگاهی

برق مورد نیاز کلیه هیترها و بخاری تکفاز و 220 ولت می باشد.

 

 

جت هیتر ها

جت هیتر ها در مدل های گازی ، برقی و گازوئیلی و دوگانه سوز برای گرمایش فضاهایی بزرگ همچون سالن‌های مرغداری، گلخانه‌ها، سوله‌های صنعتی و کارگاه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.  قابلیت هدایت هوای گرم را تا فاصله 20 متری دارا می‌باشد، که می‌تواند دمای محیط را به 50-40 درجه سانتیگراد برساند. این مدل از هیترها به شکل ثابت بر روی چهارپایه و به صورت آویز با زنجیر قابل نصب می باشد که با نصب ترموستات محیطی روی آن می توان از گرمای یکنواخت محیط اطمینان حاصل کرد. اینت مدل از بخاری صنعتی بسیار کاربردی و پرطردار است.

مزایای جت هیتر

کارایی بالا و مصرف کم

امکان استفاده با ترموستات محیطی

راندمان بالای 99 درصد (بنا به متراژ پروژه)

نگهداری آسان و کم هزینه

امکان حمل آسان

 

 

هیتر های صنعتی

هیترهای صنعتی و کارگاهی شامل مشخصات فنی و شکل ظاهری متفاوت می باشد که بسته به سایز و کاربرد میتوان از بین آنها انتخاب نمود.

کوره هوا گرم و بهارساز

کوره هوا گرم و بهارساز که نوع دیگری از بخاری صنعتی محسوب می شوند، می تواند به عنوان تجهیزات تامین گرما، گرمایش مورد نیاز ساختمان ها، سالن های بزرگ، مرغداری ها، گلخانه ها، کارخانجات، سوله ها، کارگاه ها، نمایشگاه ها، بانک ها، فروشگاه های بزرگ، مساجد و … را به عهده بگیرند.
برای تعیین ظرفیت هیتر یا کوره هوای گرم مورد نیاز سالن ها، در شرایط آب و هوایی مانند تهران معمولاً به ازاء هر متر مکعب از فضای سالن حدود 40 کیلو کالری ظرفیت گرمایش (هر ساعت) در نظر گرفته می شود.

کوره هوای گرم در ایجاد حرارت راندمان بالایی دارد به طوری که فقط ۱۰ الی ۱۵ درصد اتلاف حرارتی در کوره های هوای گرم ممکن می باشد. یکی دیگر از مزیت های این نوع هیترها، گرمای بسیار پاک ایجاد شده توسط آن ها است، زیرا فرایند گرماگیری در این نوع بخاری ها به نحوی است که دود و آلاینده های ناشی از  آن از طریق دودکش دستگاه به بیرون منتقل می شوند. بنابراین به دلیل گرمای پاک این نوع هیترها می توان در انواع گلخانه به عنوان بخاری گلخانه ای از آن استفاده کرد.