حمل و نقل کالا

روش های حمل و نقل مخصوص سفارش های ثبت شده اینترنتی :

حمل و نقل در تهران :

  1. 1- حمل رایگان : با توجه به اصل مشتری مداری شرکت صنعت اینجا تصمیم گرفته است تمامی سفارشات بالای ۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به شکل رایگان برای مشتریان خود ارسال نماید.البته حمل رایگان شامل کولر آبی نمیشود. مدت زمان دریافت محصول درب منزل از ۴ ساعت تا ۴۸ ساعت کاری متغیر می باشد. ( بسته به سایز محصول و محل سکونت )
  2. 2- هزینه حمل بر عهده مشتری : یکی از آپشن های تعبیه شده هنگام خرید اینترنتی ، حمل بر عهده مشتری است.
    • در صورت تمایل به تحویل کالا درب شرکت یا فروشگاه های وابسته می توانید این گزینه را انتخاب نمایید اما حتما” پیش از حضور در محل هماهنگی جهت خروج جنس از انبار باید صورت گیرد.
  3. 3- حمل فوری : این مورد در تهران به معنی ارسال سریع کالا است. این نوع حمل تضمین دریافت کالا در حداکثر ۴۸ ساعت کاری را دارا می باشد، هرچند غالبا” سفارش هایی که پیش از ساعت ۱۵ آن روز ( به استثناء پنجشنبه ها و روز های تعطیل ) ثبت شوند در همان روز تحویل داده خواهد شد.

حمل و نقل برای سایر شهر ها :

  1. 1- حمل رایگان : با توجه به اصل مشتری مداری شرکت صنعت اینجا تصمیم گرفته است تمامی سفارشات بالای ۳ میلیون تومان را به شکل رایگان برای مشتریان خود ارسال نماید البته باز ذکر میکنیم که شامل کولر آبی نمیشود. مدت زمان دریافت محصول درب منزل بین ۲ تا ۵ روز کاری متغیر است.
  2. 2- پست / باربری : بسته به نوع محصول سفارش داده شده ممکن است بین ۲ تا ۴ روز جهت تحویل محصول درب منزل زمان اختصاص یابد.

روش های حمل و نقل مخصوص سفارش های ثبت شده تلفنی :

در سفارشات ثبت شده تلفنی غالبا” نحوه ارسال مرسوله با مشتری هماهنگ شده و بسته به نوع محصول یا شهر دریافت کننده ، ممکن است روش هایی از قبیل پیک ، پست ، باربری ، تحویل از فروشگاه یا دفتر شرکت ، تحویل از نمایندگی و … با هماهنگی مشتری انتخاب گردد.