دینام کولر دست دوم

دینام کولر دست دوم:

خرید موتور کولر دست دوم یکی از مسائلی که مردم در تابستان در هنگام سوختن دینام کولر به فکر آن می‌افتند.

تعویض دینام کولر سوخته با یک دینام کولر دست دوم  یکی از کارهایی که گروه صنعتی صنعت اینجا انجام میدهد جابجایی کولر سوخته شما با دینام کولر نو یا دست دوم است اما چه قصد خرید از ما داشته باشید یا خرید از فروشگاه و تعمیرگاه دیگر باید چند موضوع را در نظر داشته باشید.

این موارد به شرح زیر می باشند

  1. نوع سیم پیچی دینام کولر
  2. سالم بودن بوش یا بلبرینگ
  3. پلاتین های دینام کولر

1-نوع سیم پیچی دینام کولر:

سیم پیچی دینام کولر آبی به دو بخش فابریک و سیم پیچی دست پیچ دسته بندی می شوند خوب کاملا واضح هست که خرید یک جنس فابریک از یک جنس دست دوم بهتر است ولی سیم پیچی فابریک خیلی کم است می‌توان گفت از ۵ درصد بازار دست دوم دینام کولر را شامل شود اما خرید سیم پیچی دست پیچ نیز هیچ مشکلی را به همراه نخواهد داشت اگر مواردی که ذکر میکنیم را در نظر داشته باشید.

ما در تجهیزمن روی سیم پیچی های دینام کولر خود به مشتریان ۴۸ ساعت گارانتی اهدا می کنیم تا با خیالی راحت خرید خود را انجام دهند البته مواردی هم وجود دارد که شامل گارانتی نمی شود می توان از قسمت گارانتی اجناس دست دوم مطالعه نمایید. 

پس اگر خواستید دینام‌کولر دست دوم تهیه کنید حتما از طرف گارانتی حداقل ۲۴ ساعت دریافت کنید تا خیالتان راحت شود. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کرد نوع سیم پیچی و جنس سیم استفاده شده در سیم پیچی می باشد تمامی الکتروموتور کولری و چه غیر کولر در شرکت صنعتی اینجا با بهترین نوع جنس مس تحویل مشتریان داده می‌شود و ضمانت نامه کتبی به مشتریان تحویل داده می شود.

نوع دیگر سیم پیچی سیم پیچی آلومینیوم است که در مقاله سیم پیچی دینام کولر به شما عزیزان توضیح داده شده است که چه مزایا و معایبی را برخوردار است در این مقاله هم به شما توصیه می کنیم که حتما از سیم پیچی مسی استفاده کنید چون عمر بیشتری نسبت به سیم پیچی آلمینیومی برخوردار هستند.

2-دربهای دینام کولر:

 دینام کولر آبی شامل دو درب می باشد یک درب جلو و یک درب عقب. درب های دینام کولر به دو صورت بوشی و بلبرینگی جمع و اسمبل می‌شوند. در واقع تفاوت چندانی بین درب بوشی و درب بلبرینگی وجود ندارد. فقط تنها کاری که ما باید هنگام خرید دینام کولر دست دوم انجام دهیم این است که از بی صدا بودن و سالم بودن بلبرینگ ها اطمینان حاصل کنیم البته در گروه صنعتی صنعت اینجا برای تمامی درب‌های بسته شده روی الکتروموتور کولری یک سال گارانتی بی قید و شرط اهدا می شود چون تمامی اجناس استفاده شده از بهترین و اصل ترین متریال ممکن استفاده می شوند و عمر و دوام بالایی را برخوردار هستند. پس حتما در نظر داشته باشید که با فروشنده شرط کنید که دینام‌کولر تحویلی حتماً بی صدا و بدون لرزش باشد.

3-پلاتین دینام کولر یکی:

بهترین پلاتین های کولر آبی برای الکتروموتور موتوژن  و دینام کولر آبی الکتروژن میباشد.

یکی از قسمت‌هایی که باید به آن توجه کرد پلاتین دینام کولر است همان قسمتی که برق کولر آبی به دینام کولر وصل میشود.

پلاتین هایی که در شرکت صنعتی استفاده می کنیم یا فابریک هستند یا نو به هیچ عنوان از پلاتین های بی کیفیت دست دوم چینی استفاده نمی‌کنیم چون پلاتین محل برق رسانی کولر آبی است و مستقیماً با سالم ماندن دینام‌کولر در تماس است پس حتما آن را در نظر داشته باشیم که در خرید دینام کولر دست دوم پلاتین سالم و مرغوبی استفاده شده باشد.

نتیجه:

خرید دینام کولر دست دوم هرگز ریسک نمی باشد البته طبیعی است که هر جنسی نو آن خیلی بهتر از دست دوم است و کسانی که از نظر هزینه کردن مشکل ندارند به آنها حتماً دینام نو و فابریک را پیشنهاد می‌کنیم ولی کسانی که شرایط خرید دینام نو را ندارند می‌توانند دینام کولر دست دوم را طبق شرایطی که ما گفتیم تهیه کنید و با خیال راحت استفاده کنند.

مواردی موجب سوختن دینام کولر می‌شود چه دینام‌کولر نو باشد و چه دینام کولر دست دوم فرقی نمی‌کند اگر رعایت نشود دینام کولر میسوزد باید زیرساخت‌های اصولی راه اندازی دینام کولر آبی درست رعایت کنیم که برای دانستن این زیر ساخت ها میتوانید مقاله راهنمای خرید کولر آبی را بخوانید و ربطی به نو یا دست دوم بودن دینام‌کولر ندارد برای خرید دینام کولر دست دوم میتوانید وارد صفحه محصول دینام کولر آبی دست دوم شوید و مدل های گوناگون را مشاهده کنید و در صورت درخواست خرید کنید تا بهترین تجربه خرید را به شما ارائه دهیم.

منبع:

researchgate